Wasteels

Kovové výrobky a polotovary pro další zpracování a nakládání. Vše pro strojírenské firmy různého zaměření. Online obchod vysoké kvality, který je dostupný naprosto všem.

Kojenecké oblečení přesně pro vás

je záležitostí, která Vašemu dítěti vydrží jen pouze krátkou dobu, ale i přesto je třeba, aby bylo zdravotně nezávadné, pěkné a praktické.

Naše společnost pro Vás připravila internetové stránky a internetový obchod, kde můžete vybírat ze široké nabídky. U nás najdete kojenecké oblečení , ale i nočníčky.

Kojenecké oblečení – dodávka zboží

Pokud jste se rozhodli pro nákup u naší firmy, pak existuje několik možností, jak si kojenecké oblečení vyzvednout. Po telefonické dohodě si můžete Vaše zboží vyzvednout osobně v našem skladu. V případě, že dáváte přednost doručení prostřednictvím České pošty nebo společností PPL, pak i tuto možnost Vám nabízíme. Platit můžete jak předem, tak i tzv. na dobírku. Ceny za poštovné a balné se liší podle způsobu platby a podle zvolené doručovací společnosti. Pokud si ale objednáte za více než 1.000,- Kč, pak máte poštovné a balné zdarma. Více informací naleznete na našich internetových stránkách.

970x250-erotickepradlo2-1429533360.jpg
Kojenecké oblečení přesně pro vás
4 (80%)1
Flyboarding