Wasteels

Kovové výrobky a polotovary pro další zpracování a nakládání. Vše pro strojírenské firmy různého zaměření. Online obchod vysoké kvality, který je dostupný naprosto všem.

Mloci bezžabernatí

" "

Kdo přečetl Čapkovu válku s mloky, jistě ví, o čem je řeč. Vám ostatním vřele doporučujeme si toto dílo přečíst a zamyslet se nad ním. Vzešli jsme z moře a mnoho národů je svým životem stále spjato s mořem, pobřežím, jezery, řekami a jinými vodními útvary, které je živí a dávají jim prostředky k přežití. Co na tom, že jsme mloci bezžabernatí a polovina lidstva i bezocasatí (samičky). To nic nemění na našem veskrze kladném vztahu k vodě, jako živlu, dávající nám nejen život, ale i možnost relaxace a pozitivně působící i na naše zdraví. Mnozí z nás však jsou sevřeni v městech, kde k přírodnímu zdroji vody je daleko. Nezbývá než vzít zavděk náhražkou.

Účelné náhražky

Přirozený kolot vodního živlu nám ve městech nahrazují bazény, aquaparky, lázně, domácí sprchy, bazény a vířivé vany . Jsou naším nejbližším zdrojem potěšení ze zurčících pramenů vody, hýčkajících naše tělo i mysl.

Mloci bezžabernatí
5 (100%)1