Wasteels

Kovové výrobky a polotovary pro další zpracování a nakládání. Vše pro strojírenské firmy různého zaměření. Online obchod vysoké kvality, který je dostupný naprosto všem.

Protiskluzová páska

Není nic jednoduššího, než si z našeho obchodu zakoupit zboží, které hledáte. V nabídce je i protiskluzová páska, díky které máte možnost zhodnotit své budoucí zdraví i zdraví vašich blízkých.
Neznáme místo, kde by protiskluzová páska nenašla své uplatnění. V dnešním hektickém světě je čas jediné, co se snažíme doběhnout, ale přitom díky tomu často ohrožujeme sebe i ostatní. Nenajde se hala, chodba nebo schodiště, kde by nehrozil pád a jestliže do toho ještě pospícháte, protože jste v časové tísni, stačí jeden špatný pohyb nebo nepřízeň počasí, díky kterému je podlaha kluzká a neštěstí je na světě. Protiskluzová páska by přitom mohla podobným kolizím zabránit.

Myslete předem

Nebuďte lhostejní k sobě ani ostatním a opatřete na nebezpečná místa pásky, které můžou pomoci. U nás určitě najdete variantu provedení, které splní i sebevětší nároky, které budete mít.

Breberky - modern
</div>


            <div class=
Protiskluzová páska
5 (100%)1