Wasteels

Kovové výrobky a polotovary pro další zpracování a nakládání. Vše pro strojírenské firmy různého zaměření. Online obchod vysoké kvality, který je dostupný naprosto všem.

Šance i pro provize

Vaše firma nemusí jen profitovat ze získaných zakázek. Pokud se orientujete v dané oblasti a zjistíte, že vaše firma není optimální pro danou věc, nabídněte tip na jinou! Nebo jste se dozvěděli o nějaké poptávce práce, která není zde na netu vyvěšena? Zprostředkujte ji a provize je opět vaše! A nejde jen o ten mírný zisk z provize, ale o systém, kdy si živnostníci a menší firmy musí vzájemně pomáhat, protože jen tak střední třída v naší zemi nezanikne pod zničujícím tlakem monopolních velkých firem, provázaných s politiky i justicí.

Nepřecházejte nabídky

Pokud vyhledáváte nabídky zakázek, pak si zvědomte, že pod jednoduchým označením rekonstrukce školy se skrývá spousta různých činností. Ani zřizovatel školy jistě nepředpokládá, že mu jediná firma udělá stavební, topenářské, elektrikářské, plynařské instalatérské i podlahové práce a na závěr mu ještě vybaví tělocvičnu kompletním cvičebním nářadím.

Šance i pro provize
5 (100%)1
Breberky - modern
</div>

<div class=