Wasteels

Kovové výrobky a polotovary pro další zpracování a nakládání. Vše pro strojírenské firmy různého zaměření. Online obchod vysoké kvality, který je dostupný naprosto všem.

Výhoda pro Vás

S předzaloženou sro ready madem získáte rychlejší start do podnikání. Společnost má zařízené všechny důležité náležitosti. Nemusíte obíhat úřady a složitě zjišťovat, co všechno je zapotřebí zajistit, aby vznikla fungující firma. Vše je připraveno a Vy získáte podnik zapsaný do Obchodního rejstříku, bez závazků a s prázdnou účetní historií. Jen je potřeba doladit konkrétní údaje. Ozvěte se, řadu věcí je možné zařídit online.

Kde nás najdete

Vyhledejte webovky Společnosti a sídla a my Vám předložíme ke koupi sro ready made. Vaše podnikání může začít už druhý den. Nový občanský zákoník umožňuje založit firmu se splaceným základním kapitálem již ve výši 1,- Kč. Ceny jsou přijatelné a můžeme Vám nabídnout ještě další služby. Firma má nulovou účetní historii, je bez závazků a má sídlo na území Prahy. Pokud budete chtít něco pozměnit, není problém.

5050.jpg
Výhoda pro Vás
Ohodnoťte příspěvek
trika-cz-728-90-v2.gif