Wasteels

Kovové výrobky a polotovary pro další zpracování a nakládání. Vše pro strojírenské firmy různého zaměření. Online obchod vysoké kvality, který je dostupný naprosto všem.

Vyzdobte svůj interiér tak, jak si zaslouží

Nezáleží na tom, jak velký máte byt, nebo na tom, jak je starý, nebo v jaké je barvě. Černobílé obrazy vám poskytnou jedinečnou možnost pořídit si nádhernou a elegantní dekoraci, která se hodí do každého bytu, každé místnosti a nenaruší vám barevnost místnosti, kterou tam již máte. Samozřejmě dekorace nemusí být čistě černobílá. Vybrat si u nás můžete také varianty, které v sobě mají jeden prvek jiné barvy, což jsou varianty obzvláště oblíbené. Stejně tak si můžete tohoto nádherného dekoru užívat i při pohledu na známé tváře, protože vám produkt vyrobíme i z vašich vlastních fotografií rodiny, přátel či zážitků z dovolené.

Spolehněte se na zkušené a ruční výrobu

Na trhu působíme již pět let a za tu dobu jsme zjistili, že kvalitní, ručně vyrobená dekorace ze Slovenska není dost. Zjistili jsme, že ke spokojenosti potřebujete také úžasné služby. A proto jsme přišli s nápadem poskytnout vám dopravu i platbu zdarma, abyste neplatili zbytečné poplatky. Zároveň u nás můžete vrátit zboží do 14 dnů a užít si slevy při nákupu více kusů dekorací.
 

" "
Vyzdobte svůj interiér tak, jak si zaslouží
Ohodnoťte příspěvek